Outstanding Thesis Award

European Association of Aerial Surveying Industries vyhlašuje soutěž o nejlepší závěrečnou práci propojující technické geoprostorové aplikace s obchodními prvky.

Jako přední nezisková asociace na evropském trhu letecké geodézie si EAASI uvědomuje důležitost podpory kontaktů s novou generací profesionálů. V roce 2024 zavádí Evropská asociace leteckého měřictví (EAASI) své ocenění, které představuje významný krok v uznávání a podpoře excelence v oboru.

Cena za vynikající diplomovou práci „Spatial Business Bridge“ motivuje studenty postgraduálního studia ke zkoumání průsečíku geoprostorového a obchodního odvětví, zejména v oblasti pořizování leteckých dat s posádkou. Ocenění je určeno studentům, kteří účinně propojují technické geoprostorové aplikace s obchodními prvky.

O cenu se mohou ucházet postgraduální studenti na úrovni magisterského, doktorského nebo postdoktorského studia, kteří v roce 2022, 2023 nebo 2024 odevzdali diplomovou práci na některé z evropských univerzit.

Vloženo: 13. 5. 2024