19. ročník Biojarmarku ve spolupráci s HGF

22. 9. 2022, 9:00 - 17:00
 Albrechtova střední škola, Český Těšín
Ve čtvrtek 22. září 2022 proběhne v areálu Albrechtovy střední školy v Českém Těšíně již 19. ročník akce Biojarmark.

Tato tradiční akce Albrechtovy střední školy, která je také fakultní školou Hornicko-geologické fakulty VŠB-TUO, proběhne ve spolupráci s městem Český Těšín, Celostátní sítí pro venkov a MAS Pobeskydí, pod záštitou ministra zemědělství a Zemědělského svazu ČR.

Biojarmark je organizován v rámci oslav "září - měsíce biopotravin" s cílem podpořit ekologické zemědělsví.

Návštěníci Biojarmarku se mohou těšit na workshopy a edukační kvízy, které mají připraveny kolegové z Katedry environmentálního inženýrství, dále na odborné přednášky. Nebude chybět také biopečení, didaktické hry a spoustu dalšího co k jarmarku patří.

49.7453208N; 18.6189567E
Vloženo: 21. 9. 2022