Platnost příspěvku skončila 13. 5. 2022!

Majáles 2022

13. 5. 2022
 Slezskoostravský hrad
Majáles 2022
Tradiční svátek studentů se po dvouleté odmlce vrací zpět na Slezskoostravský hrad.

Největší moravskoslezská studentská akce Majáles Ostrava, kterou pořádají v rámci studentské organizace Younie studenti VŠB – Technické univerzity Ostrava a Ostravské Univerzity se uskuteční v pátek 13. května 2022. Stejně jako v předešlých letech se můžete těšit na jedinečný line-up plný skvělých interpretů, kteří vystoupí na čtyřech hudebních scénách.

Na Hlavní stage se představí Pokáč, jeden z nejznámějších českých písničkářů. Na Ostrava stage vystoupí Řezník se svým projektem Sodoma Gomora. A co by byl Majáles Ostrava bez pořádného reggae! Nic. A proto organizátoři přiváží slovenské reggae rockers, skupinu Medial Banana. A to nejlepší na konec: Electro stage letos nabídne dva zahraniční Djs.

Už se těšíte? Více informací o programu a vstupenkách najdete na webu

Dále potrvrzení interpreti: Landless, Saca, Petrol Station a Goofy Cow

Vloženo: 23. 1. 2022