Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Remobil soutěž na Art & Science

Remobil soutěž na Art & Science
Přineste co nejvíc starých mobilů a my vás odměníme! Vykliďte své šuplíky a zbavte se svých starých a nepotřebných mobilů, pomůžete tak přírodě a lidem.

Účastník akce Art & Science může přinést a odevzdat své staré a nepotřebné mobilní telefony do projektu Remobil. Účastník, který přinese a odevzdá zástupcům projektu Remobil  své staré a nepotřebné mobilní telefony, může získat odměnu. 

Podmínkou pro získání odměny je odevzdání největšího množství mobilních telefonů ze zúčastněných. Zástupci projektu předají každému účastníkovi, který odevzdává více než 5 mobilních telefonů formulář, kam účastník čitelně vyplní své jméno a příjmení. Poté zástupce projektu uvede k danému jménu a příjmení účastníka počet mobilních telefonů odevzdaných účastníkem zástupci projektu.

Navíc, každý účastník předávající zástupci projektu 5 a více mobilních telefonů, okamžitě od zástupce projektu obdrží paměťovou micro SD kartu 16 GB. Zástupci projektu vyberou ze všech zapsaných účastníků ve formuláři tři s největším množstvím odevzdaných mobilních telefonů. Na závěr akce Art&Science  bychom nechali vyhlásit tři účastníky sběru, kteří odevzdali největší množství mobilních telefonů. Následně jim zástupce projektu předá odměnu.

Odměnami pro tři účastníky jsou:

 -          sluchátka Niceboy Hive Podsie

-          reproduktor Niceboy RAZE mini

-          reproduktor Niceboy RAZE mini

 

V případě většího množství účastníků se shodným počtem odevzdaných mobilních telefonů, vybereme z těchto účastníků náhodně toho, jenž odměnu získá s ohledem na tři připravené odměny.

 

 

 

 

Vloženo: 1. 7. 2020
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět