Významné projekty

ICT Inovace

Může vás zajímat

Planetarium pavilon Univerzita třetího věku

Aktuálně

Studuj obory pro budoucnost!

 

Pojď ji prozkoumat...

Infoservis

16.11.2016 | V prostorách „Divadla vědy“ ve Světě techniky v Dolní oblasti VÍTKOVIC se konal, pod záštitou Katedry městského inženýrství FAST VŠB-TU Ostrava,
Institutu geoinformatiky HGF VŠB-TU Ostrava a České společnosti městského inženýrství ČSSI, v rámci akce Dny geografie Den GIS.
8.11.2016 | Hornicko-geolgogická fakulta se prostřednictvím zástupce doc. JUDr. Alexandra Királyho, Ph.D., aktivně účastnila kulatého stolu s názvem Evropské inovační partnerství v oblasti surovin, které se konalo 8. listopadu 2016 na Ministerstvu průmyslu a obchodu.
4.11.2016 | Před budovou Geologického pavilonu prof. F. Pošepného VŠB-Technické univerzity Ostrava byl v pátek 4. listopadu 2016, za účasti prof. Ing. Petra Noskieviče, CSc. a prof. Ing. Jaroslava Dvořáčka, CSc., slavnostně otevřen nově vybudovaný Geologický park.
26.10.2016 | Vítězem Studentské vědecké konference na katedře geomatiky Fakulty stavební ČVUT v Praze se stal student Bc. Roman Siwek se svou bakalářskou prací "Prostorová analýza přestupků v Kolíně".
celý infoservis ...

studiumV


© 2016 VŠB-TU Ostrava