Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Co u nás můžete studovat?

Geoinformatika

Geoinformatika

S geoinformatikou se setkáváme denně, a to doslova na každém kroku – ať už je to navigace, předpověď počasí, mapy nebo při hraní her. Během studia Tě naučíme převést svět kolem sebe do digitálního prostředí, létat s drony, používat nejmodernější GPS přístroje, zpracovávat snímky z družic, výsledky dále zpracovávat např. do podoby 3D modelů a analyzovat, zobrazovat v mapách a publikovat na internetu.

S moderními aplikacemi Tě naučíme nejen pracovat, ale také je vyvíjet. Studijní program "Geoinformatika" připravuje studenty nejen v oblastech geoinformatiky a informatiky, ale nezapomíná ani na soft skills. Po ukončení studia se Ti otevřou dveře do velkých i malých firem či veřejné správy. Uplatnění najdeš na pozicích jako je vývojář webových mapových aplikací, datový analytik, databázový specialista, nebo expert na sběr a distribuci geodat. Ti nejúspěšnější si založí i své firmy.

Nabízíme studium moderního studijního programu Geoinformatika. V prezenční i kombinované formě je možnost absolvovat bakalářské (Bc.), navazující magisterské studium (Ing.) i doktorské studium (Ph.D.). Více informací naleznete zde.

Naši absolventi mají většinou pracovní místo ještě před dokončením studia.

Rozhovory s několika našimi úspěšnými absolventy si můžete přečíst zde.