Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Termín konání: 12.5.2023

Místo: VŠB-TUO, Ostrava, Poruba, 17.listopadu 2172/15 (konkrétní místnost bude doplněna později)

Konference GISáček je určená studentům vysokých škol, kteří zde mají možnost prezentovat výsledky svých odborných studentských prací

Vstup je zdarma jak pro vystupující, tak pro posluchače.

Studentská konference je soutěžní, je otevřená pro všechny studenty bakalářských a magisterských programů všech vysokých škol v České a Slovenské republice, kteří zpracovávali v rámci svých semestrálních, bakalářských a diplomových prací témata z oblasti geoinformatiky a geoinformačních technologií včetně jejich aplikací. Prezentace budou akceptovány v českém, slovenském i anglickém jazyce.

Zájem o konferenci vždy projevili i zástupci veřejné správy a firem. Využívají tak příležitost navázat kontakty se studenty jako s potenciálními zaměstnanci ještě v době jejich studia a případně možnost ovlivnit témata jejich příštích samostatných prací, při jejichž řešení je možné si vyzkoušet spolupráci.

Program konference bude zveřejněn 2.5.2023.

Pro autory

Konečná uzavírka abstraktů: 27.4.2023.

K aktivní účasti je nutná registrace příspěvku. Registrace se provádí odesláním abstraktu, kontaktních údajů a autorského prohlášení na email . Vzor těchto dokumentů je k dispozici zde.

Abstrakty přijatých příspěvků budou publikovány v online sborníku.

Prezentace by měla trvat 10 minut (5 min. je vymezeno na následnou diskusi).