Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Termín konání: 15.5.2024

Místo: VŠB-TUO, Ostrava, Poruba, 17.listopadu 2172/15 (Universitní Aula, místnost UA178 (Rektorský salónek) - viz mapa universitního areálu v Porubě)

Výherci soutěže

Program konference

Konference GISáček je určená studentům vysokých škol, kteří zde mají možnost prezentovat výsledky svých odborných studentských prací

Vstup je zdarma jak pro vystupující, tak pro posluchače.

Studentská konference je soutěžní, je otevřená pro všechny studenty bakalářských a magisterských programů všech vysokých škol v České a Slovenské republice, kteří zpracovávali v rámci svých semestrálních, bakalářských a diplomových prací témata z oblasti geoinformatiky a geoinformačních technologií včetně jejich aplikací. Seznam výher pro letošní ročník je k dispozici zde. Prezentace budou akceptovány v českém, slovenském i anglickém jazyce.

Zájem o konferenci vždy projevili i zástupci veřejné správy a firem. Využívají tak příležitost navázat kontakty se studenty jako s potenciálními zaměstnanci ještě v době jejich studia a případně možnost ovlivnit témata jejich příštích samostatných prací, při jejichž řešení je možné si vyzkoušet spolupráci.

Pro autory

Přijímání příspěvků bylo ukončeno. Prezentace si připravte na 10 minut.

Abstrakty přijatých příspěvků budou publikovány v online sborníku.

Sponzoři

loga_sponzoru

Obdorná komise