Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Změny v krizových opatřeních

Sledujte zde na webu aktuální situaci ke krizovým opatřením týkající se nejen výuky.

Dny otevřených dveří (nebo oken)

Navštivte nás na virtuálních dnech otevřených dveří! Nemusíte chodit k nám, my přijdeme za vámi!

Motivační stipendia pro prváky

Studenti prvních ročníků bakalářského studia mohou získat stipendia i v ak. roce 2020/2021

Voda – strategická surovina

Strategický význam vody a potenciální rizika plynoucí z jejího nedostatku vyžadují posílení v počtu odborníků s touto kvalifikací. Voda - strategická surovina představuje unikátní multidisciplinární studijní program zabývající se problematikou vody jako strategické suroviny. Výuka vhodným způsobem spojuje základní a odborné předměty.

Environmentální inženýrství

Zajímáš se o přírodu, krajinu a o životní prostředí? Chceš se podílet na jejich obnově a tvorbě ekologickým způsobem? Tak právě pro tebe je určen náš obor Environmentální inženýrství! Vždyť životní prostředí je nedílnou součástí našeho života, a proto je jenom na nás, jak s ním naložíme.

Odpadové hospodářství a úprava surovin

Studuj odpadové hospodářství a úpravu nerostných surovin a zároveň poznej nové evropské trendy v odpadovém hospodářství s důrazem na oběhové hospodářství. Zjisti, co znamená zero waste a staň se odborníkem v moderních technologiích, recyklaci nebo upcyklaci.

Technologie a hospodaření s vodou

Naučíme TĚ, jak vodu z přehrady nebo řeky upravit na vodu pitnou a ukážeme TI, jakým způsobem se dopraví až k TOBĚ. U nás zjistíš, co se děje s vodou, když ji použiješ, jak a kam putuje. Dozvíš se, že voda je dobrý sluha, ale zlý pán, a že rybník není vždy jen rybník.

Evropská škola pro technické znovuvyužití brownfields

Připravíme TĚ pro řídící, projekční a provozní činnost v oblasti obnovy a rozvoje opuštěných a nefunkčních průmyslových prostor – brownfieldů. Naučíš se řešit případové studie, které TĚ zavedou do terénu ale i k odborníkům z praxe.