Přeskočit na hlavní obsah

20. 1. 2022 - 22. 1. 2022
 Online a v kampusu VŠB-TUO
Dny otevřených dveří na VŠB-TUO
Zveme vás na Dny otevřených dveří VŠB – Technické univerzity Ostrava.

Dny otevřených dveří na VŠB-TUO budou! Fyzicky se možná s ohledem na probíhající pandemickou situaci neuvidíme, rádi vás ale uvidíme alespoň online - Virtuální Dny otevřených dveří se budou konat od 20. do 22. ledna 2022.

Pokud se Dní otevřených dveří na VŠB-TUO nemůžete dočkat a rádi byste se o studiu u nás dozvěděli víc, můžete už teď zhlédnout videa jednotlivých fakult i univerzity na našem YouTube, projít si web ww.studuj.vsb.cz anebo si stáhnout naši mobilní aplikaci, ze které se ke studiu na VŠB-TUO můžete přihlásit. Přijímací řízení na všech fakultách už běží.

A pokud to epidemiologická situace dovolí, brány jednoho z největších kampusů ve střední Evropě se otevřou v pátek 21. v sobotu 22. ledna 2022.

Pro více informací sledujte naše webové a facebookové stránky.

Ať už online, anebo offline, tak jak tak se budete moci seznámit s našimi technickými, přírodovědnými, ekonomickými a uměleckými programy. Chcete vědět, jak to u nás vypadalo v roce 2020? Podívejte se na video:

Vloženo: 30. 11. 2021
Kategorie:  Chystané akce