Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Vzhledem k současným krizovým opatřením Vlády České republiky a Ministerstva zdravotnictví a vzhledem k předpokládanému vývoji situace se Mineralogické setkání 10. dubna 2021 

NEUSKUTEČNÍ

Plánovaný termín další akce je 9. října 2021 Doufáme, že již toto Mineralogické setkání proběhne bez omezení.

Mineralogické setkání-akci spojenou s prodejní výstavou minerálů, fosilií a šperků-pořádáme na VŠB – Technické univerzitě Ostrava dvakrát ročně, na jaře a na podzim,

Akce se zúčastňuje několik desítek vystavovatelů a kupující tak mají možnost získat špičkové minerály, drahé kameny i fosilie z celého světa. Nedílnou součástí nabídky vystavovatelů jsou i originální šperky vyráběné s využitím kamenů či další dekorační předměty z nerostů.

Nabídka přírodnin i výrobků z nich je samozřejmě velká i přes e-shopy, nicméně nic se nevyrovná tomu vidět tyto věci na vlastní oči.

Cílem setkání, jak již sám název vypovídá, je především také snaha umožnit setkávání obdivovatelů nerostné říše, ať již z řad profesních odborníků či naprostých laiků z řad veřejnosti. Neživá příroda člověka přitahuje odjakživa, ať již pro svou krásu nebo využitelnost.

Tak se také přijďte podívat...