VŠB-TUO chystá přípravné kurzy pro prváky

Studenti přijatí do bakalářského studia mohou využít přípravných kurzů a zvýšit pravděpodobnost úspěchu ve studiu.

Byli jste přijatí na naši univerzitu a máte obavu z některého předmětu? Nemusíte! VŠB-TUO organizuje přípravné kurzy pro studenty prvních ročníků, kde vám zkušení lektoři pomohou a usnadní tak nástup na vysokou školu.

Přípravné kurzy pořádáme v těchto předmětech:

• Matematika
  • Deskriptivní geometrie
  • Fyzika
  • Chemie
  • Jazyk anglický
  • Výpočetní technika

Cílem kurzů je sjednotit studijní předpoklady s absolventy různých typů středních škol. Zdokonalíte se v předmětech, jako je matematika, fyzika, nebo chemie a zajistíte si úspěšnost studia v průběhu prvního ročníku. Více na webu s přípravnými kurzy. Přihlášení do 24. 8. 2022.

A kdyby se přece jen během vašeho studia vyskytl problém, ať už studijní, nebo osobní, nezapomeňte, že ho můžete vyřešit v Poradenském centru

Vloženo: 2. 8. 2022