Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 5. 3. 2021!

Virtuální dny otevřených dveří

 22. 2. 2021 - 5. 3. 2021
 Online
Virtuální dny otevřených dveří
Navštivte nás na virtuálních dnech otevřených dveří! Nemusíte chodit k nám, my přijdeme za vámi!

S pandemií covid-19 se změnily podmínky pořádání akcí i u nás na univerzitě, proto jsme pro dny otevřených dveří zvolili prostředí podobné počítačové hře nebo 3D virtuální realitě. Naše Virtuální dny otevřených dveří se budou konat od 22. února do 5. března 2021

Návštěvník si stáhne základní balík dat a po registraci vstoupí do 3D virtuálního světa, Univerzitní auly VŠB-TUO, kde se v podobě vlastního avatara může volně pohybovat, prohlédnout si videa a přednášky, které ho zajímají, anebo chatovat se zástupci fakult a jinými návštěvníky. 

Kde stáhnu soubor a jak se zaregistruji? 

Na akci se zaregistrujete na této stránce. Po zadání jména, pod kterým budete ve virtuálním světě vystupovat, obdržíte na e-mail kód, se kterým vám na naše dny otevřených dveří bude umožněn vstup.  Dále je třeba, abyste si stáhli aplikaci s 3D prostředím (verze pro Windows i macOS, velikost po rozbalení cca 1GB), rozbalili si ji v počítači a spustili poklepáním na soubor vsb-tuo.exe. Není potřeba žádná instalace. Při spuštění zadáte kód ze vstupenky ve formátu XXXX-1 a vyberete si svého avatara. Vstupenka je platná po celou dobu konání akce. 

Kdy bude otevřeno? 

Na Dny otevřených dveří VŠB-TUO se dostanete po celou dobu konání akce v době od 9:00 do 21:00. Naši lidé budou na stáncích fakult a dalších pracovišť k dispozici každý den, a to od 9:00 do 11:00 a pak od 14:00 do 17:00. 

Informace k ovládání, návodům či požadavkům na HW nebo internetové připojení najdete na našem webu v sekci Uchazeč a rubrice dny otevřených dveří

Vloženo: 10. 2. 2021
Kategorie:  Chystané akce
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět