Platnost příspěvku skončila 12. 2. 2023!

Přání děkanky HGF k novému roku

Vážené kolegyně a kolegové,

Vážené studentky a studenti HGF,

s příchodem roku 2023 mi dovolte vám popřát jen to nejlepší, zdraví, pohodu a štěstí.

Začátek roku nás vede k bilancování toho starého, který byl opět plný nelehkých událostí i výzev, ale dovolím si říct, že úspěšně jsme je zvládli. Pro naši fakultu byl také rokem nástupu nového vedení, kdy jsem do jejího čela byla zvolena já. Stejně jako první den ve funkci, i dnes cítím stejnou hrdost i odpovědnost za všechna pracoviště, která k ní patří a která, pevně věřím, budeme i nadále rozvíjet a posouvat jejich hranice dále.

Cesta k úspěchu je ale vždy vykoupena tvrdou prací a jasnými vizemi. Jsem nesmírně ráda, že vím, že na této nelehké cestě se mohu spolehnout na vás, na své kolegy, a také na vás, naše studenty.

Děkuji za vše, co jste pro HGF v roce 2022 udělali a pojďme se společně rozvíjet v roce 2023!

Hana Staňková

Vloženo: 4. 1. 2023