Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Pusť si informační video

Co u nás můžete studovat?

Ekonomika surovin

Ekonomika surovin

Suroviny nás obklopují všude kolem nás. Surovinový business sestává především z těžby, zpracování surovin a obchodu se surovinami a finálními výrobky. Ve studijním programu Ekonomika surovin vás naučíme na surovinách vydělávat. Jako absolventi tohoto studijního programu se uplatníte např. na pozicích manažerů a obchodníků v průmyslových podnicích a ve finančním sektoru.

Studenti jsou našimi klienty, proto vám chceme studium zpříjemnit. Nebojíme se moderních technologií, se kterými se prakticky seznámíte ve výuce. Podporujeme týmovou spolupráci při řešení semestrálních projektů. Snažíme se přizpůsobit rozvrh jak studentům prezenčního studia, tak především studentům kombinovaného studia, kteří při studiu pracují. Můžete získat mnohá stipendia a finanční příspěvky ke studiu. Část studia můžete absolvovat na partnerských zahraničních univerzitách.

Protože jsme jeden tým, pořádáme pro studenty i pedagogy společné eventy. Preferujeme osobní přístup a rodinnou atmosféru. Přijďte k nám a staňte se odborníky, kteří umí řešit problémy, nechrlí jen definice a poučky a pracují citlivě k životnímu prostředí.

Více informací najdete na stránkách Bakalářské studiumNavazující magisterské studium, FAQ nebo na Facebook new Icons – Download for Free in PNG and SVGa Download Instagram Icons Photography Computer Logo Icon HQ PNG Image |  FreePNGImg.