Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2023!

Výuka U3V na HGF v tomto akademickém roce byla zahájena

14. září 2022 se v posluchárně C2 v areálu VŠB-Technické univerzity Ostrava v Ostravě -Porubě konala tradiční společná zahajovací přednáška pro účastníky Univerzity 3. věku na VŠB-TUO.

Přednášky Ing. Jana Pokorného „Energetický trh ČR, jeho principy, příčiny krize a možné řešení“, se zúčastnili seniorští studenti ze všech fakult školy, které vzdělávání formou U3V v tomto akademickém roce nabízí, tedy nejen Hornicko-geologické fakulty, ale také Ekonomické fakulty, Fakulty strojní a Fakulty bezpečnostního inženýrství. Na HGF se do výuky U3V přihlásilo 75 účastníků, kteří budou mít možnost studovat ve 4 nabízených kurzech. Přednášky zimního semestru se budou konat v úterky a ve středy v posluchárnách Geologického pavilonu.

Vloženo: 16. 9. 2022