Platnost příspěvku skončila 2. 10. 2023!

Slovo děkanky Hornicko-geologické fakulty k zahájení akademického roku

Na začátku nového akademického roku s radostí vítám stávající studenty a také studenty 1. ročníku, kterým se na naší fakultě otevírají dveře k získání vědomostí, nových přátelství a také možností k zapojení do studentského života.

Naše fakulta je komunitou, která spojuje lidi s vášní pro vědu, přírodu a techniku. Vaše vzdělávání na Hornicko-geologické fakultě, Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava je o objevování nových životních perspektiv, výzev a příležitostí a my věříme, že se stanete nejen součástí fakulty, ale také naší rodiny, která vám pomůže dosáhnout vašich vysněných studijních cílů. Můžete rozvíjet své již získané znalosti, připravovat se na praxi, pracovat na svých závěrečných pracích a třeba i vycestovat do zahraničí, kde budete reprezentovat naši fakultu a získávat cenné zkušenosti.

Na závěr bych chtěla poděkovat zaměstnancům naší fakulty za jejich přípravu na tento akademický rok. Děkuji, že pomáháte vytvářet prostředí, kde se mohou naši studenti rozvíjet a růst.

S přáním mnoha úspěchů,

Hana Staňková