Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

VŠB-TUO už posedmé uspořádala univerzitní festival Art & Science

VŠB-TUO už posedmé uspořádala univerzitní festival Art & Science
Kampus VŠB – Technické univerzity Ostrava i letos ožil univerzitním festivalem Art & Science. Dopoledne patřilo především žákům a žákyním středních škol, odpoledne pak do kampusu i přes déšť zavítaly rodiny a blízcí našich studentů, zaměstnanců a absolventů.

Zábavný program pro malé i velké návštěvníky v podobě workshopů, komentovaných ukázek i soutěží z oblasti techniky, přírodních věd nebo ekonomie připravily všechny fakulty i dvě výzkumná centra. VŠB-TUO se v rámci festivalu představila veřejnosti v jiném světle: nejen jako místo pro vzdělávání, vědu a výzkum, ale také jako místo kreativního myšlení s přesahem do umění. Součástí programu byly umělecké worskhopy, výstavy nebo koncerty našich studentů, zaměstnanců i absolventů. Návštěvníkům zahráli DJ Kmin, DJ GI-A, DJ Daddy Adams, vystoupil Folklórní soubor Opavica nebo Orchestr VŠB-TUO.

 

 

 

 

 

 

A na jaké akci nás můžete v nejbližší době vidět? Rozhodně si nenechte ujít Dny NATO, kde bude mít VŠB-TUO své zastoupení. Na konci září se pak na vás těšíme na Noci vědců, tentokrát s podtitulem VŠEMI SMYSLY. 

 

Vloženo: 8. 9. 2022
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět