Kampaň "Budoucnost má hloubku" získala mimořádné ocenění Prima Zlatá pecka za rok 2016

Kampaň "Budoucnost má hloubku" získala mimořádné ocenění Prima Zlatá pecka za rok 2016
Dne 23. února 2017 převzala agentura Action Please s týmem Radima Dittricha, Adama Trojáka a Jiřího Mlčocha zvláštní mediální cenu za kampaň „Budoucnost má hloubku“ za digitální prezentaci Hornicko-geologické fakulty VŠB-TU Ostrava.

Prima Zlatá pecka je jedinou soutěží kreativity v reklamě, jejíž porotu tvoří vždy špičkové osobnosti z uměleckých a odborných oborů, bez nichž se kreativita v reklamě neobejde: Letos například režisér a držitel českých lvů F.A.Brabec, skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, herec a režisér Jiří Mádl, producent a scénárista Ondřej Trojan, zvukař a držitel Českého lva Daniel Němec, akademický malíř a výtvarník Pavel Koutský, střihač Jiří Brožek, a fotograf a režisér Michal Pacina, ředitel STEM/MARK Jan Tuček, členové poroty multimédií Tomáš Jindříšek, Simona Kijonková, Tomáš Bursík, Jan Horák, Jasna Sýkorová, Monika Tomčíková a to vše s čestným předsedou světoznámým fotografem a několikanásobným držitelem ceny World Press Photo Antonínem Kratochvílem.

Prima Zlatá pecka se letos opět těšila velkému zájmu agentur ze Slovenska, kterých se přihlásila celá čtvrtina. O Zlaté pecky se utkalo 135 prací od 42 agentur.  Ve zlato hlavních cen se tak může proměnit 40 nominací, o kterých rozhodli členové hlavní i odborných porot s jejich letošním předsedou Michalem Vieweghem:  Irena Pavlásková, Jan P. Muchow, Štěpán Wolde, Goran Tačevski, Richard Müller, David Ployhar, Tomáš Jindříšek a dalšími.

http://zlatapecka.cz/nominovani/2016

http://mam.ihned.cz/reklama/c1-65634270-vysledky-prima-zlata-pecka-2016-nejlepsi-ceske-a-slovenske-reklamy

https://www.mediaguru.cz/2017/02/nejlepsim-hercem-v-reklame-je-ivan-trojan/

https://www.facebook.com/adam.r.trojak/videos/1265412746881183/

www.budoucnostmahloubku.cz

Vloženo: 24. 2. 2017
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 500 - Děkanát HGF
Zpět