Platnost příspěvku skončila 31. 7. 2023!

Stipendijní program VUHU

Jsme patrioti a chceme, aby v našem regionu vyrůstala a zůstávala nová generace špičkových odborníků! Stipendistům nabízí studijní podporu v základní výši min. 7 000,- Kč, dále možnost výkonu odborné praxe, výběru z pestrých témat diplomových i disertačních prací zaměřených na skutečnou odbornou problematiku, účast na mezinárodních výzkumných projektech a garanci nástupu na pozici odborného řešitele ihned po úspěšném ukončení studia – tedy záruku skutečné práce v oboru!

VUHU poskytuje komplexní portfolio environmentálních, přírodovědných, inženýrských a laboratorních služeb a v oblasti úpravy a užití odpadů a produktů spalování, uplatňuje principy cirkulární ekonomiky. Otázka trvalého rozvoje lidských zdrojů je zde prioritou! Na podporu výchovy nové generace odborníků, proto VUHU připravil nový studentský stipendijní program.

Stipendistům nabízí studijní podporu v základní výši min. 7 000,- Kč, dále možnost výkonu odborné praxe, výběru z pestrých témat diplomových i disertačních prací zaměřených na skutečnou odbornou problematiku, účast na mezinárodních výzkumných projektech a garanci nástupu na pozici odborného řešitele ihned po úspěšném ukončení studia – tedy záruku skutečné práce v oboru!

Více informací zde.

Vloženo: 26. 5. 2023