Geovědní seminář pro pedagogy SŠ a ZŠ

30. 8. 2022, 8:00 - 13:00
 Geologický pavilon prof. F. Pošepného
Geovědní seminář pro pedagogy SŠ a ZŠ
Jako každý rok, se také letos uskuteční na Geologickém pavilonu prof. Pošepného seminář, kde budou mít možnost pedagogové získat nové poznatky z geovědní problematiky.

Přednášky budou zaměřeny na témata, která jsou využitelná pro výuku přírodopisu, chemie, fyziky či zeměpisu. Součástí semináře budou také prezentovány informace o sbírkách a připravovaných aktivitách Geologického pavilonu směrem k základním a středním školám.

Témata přednášek:

Petrografie (přednášející doc. Ing. Jiří Mališ, Ph.D., Katedra geologického inženýrství, HGF VŠB-TUO)
Proč může být geofyzika tak zajímavá (přednášející Ing. Mgr. Martin Kašing, Ph.D., Katedra geologického inženýrství, HGF VŠB-TUO)
Kvalita ovzduší a vod na Ostravsku (přednášející doc. Mgr. Monika Ličbinská, Ph.D., Katedra geologického inženýrství, HGF VŠB-TUO)

Více informací a přihlášku na seminář naleznete na webových strákách ZDE.

Vloženo: 11. 7. 2022
Kategorie:  Chystané akce