Platnost příspěvku skončila 30. 12. 2023!

Geologické kladívko 2022

29. 4. 2022
 Geologický pavilon prof. F. Pošepného
Geologické kladívko 2022
Vyhlašujeme 12. ročník Geologického kladívka - soutěže s geovědní tematikou, která proběhne letos 29. dubna 2022 na Geologickém pavilonu prof. F. Pošepného, HGF VŠB-TUO.

Tato soutěž je určena pro žáky 2. stupně základních škol a studenty středních škol.

Přihlášku do soutěže je nutno zaslat do 20. dubna 2022 společně s úkolem č.1  (mapa k úkolu č.1) na e-mail .

Podmínky soutěže:

Zájemci se přihlašují prostřednictvím své školy. Počet účastníků v soutěžním družstvu jsou 1-3 studenti (žáci).

Kategorie:
Skupina A:   žáci ZŠ 6. - 9. tříd

Skupina B:   studenti SŠ - prima-kvarta víceletých gymnázií

Skupina C:   studenti SŠ - kvinta-oktáva víceletých gymnázií nebo   1.- 4. ročník čtyřletých gymnázií či ostatních středních škol.

Soutěžící v každém družstvu plní soutěžní úkoly společně. Vyhodnocení je provedeno na základě součtu bodů v odevzdaných úkolech.

Vítězná družstva obdrží zajímavé ceny (geologické kladivo, zajímavou přírodninu, volné vstupenky, publikace o přírodě atd.). Ostatní účastníci pak drobné upomínkové dárky.

Kontakt: Ing. Martina Polášková, , tel.: 597 325 392

Účastníkům, kteří jsou současně zaregistrování na webových stránkách Junior univerzity VŠB-TUO, připočteme za účast v soutěži 25 bodů.

Všechny ostatní podrobnosti včetně přihlášky, soutěžního úkolu a podmínek soutěže naleznete na našich webových stránkách https://www.hgf.vsb.cz/513/cs/pro-skoly/soutez-gk/ .

49.831976N; 18.163651E
Vloženo: 14. 2. 2022