Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2022!

Slavnostní imatrikulace studentů HGF

6. 10. 2021, 9:00 - 11:00
 Aula VŠB -TUO
Slavnostní imatrikulace studentů HGF
Ve středu 6. října 2021 proběhne slavnostní imatrikulace studentů 1. ročníku bakalářského prezenčního studia Hornicko-geologické fakulty VŠB-TUO.

Slavnostní imatrikulace proběhne ve velkém sále univerzitní auly VŠB - Technické univerzity Ostrava od 9:00-11:00 hodin.

Studenti se dostaví ve společenském oděvu 45 minut před zahájením. Imatrikulace je pro studenty 1. ročníku bakalářského studia HGF VŠB-TUO povinná.

Na tento den je pro studenty 1. ročníku bakalářského prezenčního studia vyhlášeno děkanské volno od 6:00 do 12:00 hod.

Akce se koná za dodržování aktuálně platných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.

Více informací k opatřením nalezenete zde: https://www.vsb.cz/cs/o-univerzite/informacni-deska/informace-o-koronaviru/

Vloženo: 30. 9. 2021
Kategorie:  Chystané akce