Platnost příspěvku skončila 14. 9. 2021!

Zahájení PhD Akademie

14. 9. 2021
 Aula VŠB-TUO
Zahájení PhD Akademie
Srdečně vás zveme na slavnostní zahájení PhD Akademie VŠB-TUO.

VŠB-TUO slavnostně spouští PhD Akademii, přijďte s námi 14. září od 9:00 na UA2 diskutovat o cílech, plánech a očekáváních v souvislosti se vznikem PhD Akademie VŠB-TUO. PhD Akademie byla vytvořena jako podpůrné pracoviště pro studenty doktorského stupně studia naší univerzity. Přijďte v úterý 14. září od 9:00 na Aulu VŠB-TUO diskutovat cíle, plány a očekávání v souvilosti se vznikem PhD Akademie. Cílem PhD Akademie je být „pomocnou rukou“ pro naše doktorandy z hlediska jejich růstu v oblasti např. publikačních a prezentačních dovedností, ale také přípravy zahraničních mobilit.

Na její kurzy se můžete hlásit už teď. PhD Akademie VŠB-TUO přináší zajímavé kurzy, vybírat si můžete podle oblasti vašeho zájmu a potřeb: za zmínku určitě stojí například Dobrá praxe v projektovém řízení na VŠB-TUO, LaTeX pro techniky, Metodologie sociálních výzkumů, série kurzů o Ochraně duševního vlastnictví nebo například Plánování mezinárodního projektu. Všechny kurzy nabízené PhD Akademií VŠB-TUO naleznete zde.

Přihlašovat se můžete do 15. září 2021 na e-mailu phdakademie@vsb.cz.

Vloženo: 25. 8. 2021
Kategorie:  Chystané akce