Platnost příspěvku skončila 25. 3. 2021!

Vystavování karet pro nové studenty

Od 1.8.2020 si studenti, kteří požadují vydání nové karty, musí rezervovat termín návštěvy KC. Pro ostatní činnosti (revalidace karty, nové karty zaměstnanců) se rezervace nevytváří.

Student VŠB – Technické univerzity Ostrava po zápise obdrží na Kartovém centru Průkaz studenta.

Tento průkaz je součástí jednotného identifikačního systému studentů a zaměstnanců v rámci univerzity.
Používá se při objednávání a výdeji stravy, využívání parkoviště v areálu univerzity, využívání služeb Ústřední knihovny, vstupu do učeben a sportovních hal a pro kopírovací a tiskové služby.

Každý nově přijatý student má možnost vybrat si jednak typ průkazu, ale také zda má průkaz v sobě integrovat dopravní kartu ODIS nebo ne.

Více naleznete na webovém odkazu ZDE. Rezervaci termínu vyzvednutí karty provedete ZDE.

Vloženo: 4. 8. 2020
Kategorie:  Informace pro studenty