Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2020!

Informace k výuce na Katedře geodézie a důlního měřictví

Informace k výuce na základě mimořádných opatření.

Studenti oborů Inženýrské geodézie a Důlního měřictví HGF prezenčního i kombinovaného studia, vzhledem k mimořádným opatřením MŠMT a VŠB TUO vám v dobrém sdělujeme, že vás budeme i v této nepříznivé době vzdělávat a to formou distanční výuky.

Pedagogové, kteří zajišťují cvičení vám budou zadávat úkoly elektronicky. Přednášky budou řešeny formou samostudia a materiály k výuce zašlou, rovněž elektronicky, přednášející.

Praktické cvičení bude realizováno po ukončení mimořádných opatření. Bakaláři a diplomanti, ke konzultacím se svými vedoucími závěrečných prací využívejte emailu.

Kontrolujte si pravidelně váš školní email.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na sekretariát KGDM:

Sylva Talácková: +420 597 323 149,

nebo na garanty vašich studijních oborů:

Inženýrská geodézie: Hana Staňková:

Důlní měřictví: Pavel Černota:

Využijte prosím tohoto „volna“ efektivně a to studiem, zpracováním vašich závěrečných prací.

Když vám zbyde čas, pomáhejte tam kde je potřeba, třeba nákupy seniorům nebo hlídáním dětí těm, kteří do práce musí, ale děti mají doma.

Pomáhejte si navzájem.

Potkáme se v lepších časech a nebojte, vše zvládneme…

Srdečně zdraví kolektiv KGDM

Vloženo: 1. 4. 2020