Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2020!

Slovo vedoucí katedry environmentálního inženýrství k aktuální situaci.

Milé studentky, milí studenti,
chtěla bych vás prostřednictvím tohoto vzkazu pozdravit, a především povzbudit v tomto složitém období. Je pravdou, že kdyby mi takovouto situaci někdo před několika měsíci popisoval, tak bych si myslela, že se jedná o velmi špatné science fiction.
S ohledem na současná opatření není možný osobní kontakt, což nám ztěžuje vzájemnou komunikaci.
Pedagogové naší katedry jsou vám plně k dispozici, můžete s nimi konzultovat přes maily, telefony, video chat, skype apod. Tato situace je nová i pro nás, takže i my se „učíme“, jak to vše na dálku zvládnout. Chci vás také informovat, že garanti oborů požádali i vyučující z jiných pracovišť fakulty a univerzity, aby vám byli maximálně nápomocni při studiu.
Dále chci ubezpečit studenty závěrečných ročníků, že uděláme vše pro to, abychom společně zvládli závěrečné zkoušky. V minulém týdnu byla odsouhlasena změna harmonogramu letního semestru, o čemž jste byli informováni mailem. Jakmile budou jakékoli další informace, budeme vás okamžitě informovat.
Pokud budete mít jakékoli dotazy, nebo vám nebude něco jasné, obracejte se na své pedagogy a garanty oborů. V případě, že budete mít problém, jsem také připravená vám maximálně pomoci, takže se neváhejte obracet i na mě.

Srdečně vás zdravím, přeji vám krásné Velikonoce a prosím, dávejte na sebe pozor!
Silvie Heviánková, vedoucí KEI

Vloženo: 15. 4. 2020