Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2023!

S technikou se dotkneš hvězd

6. 6. 2022 - 10. 6. 2022
 Planetárium Ostrava
S technikou se dotkneš hvězd
Hornicko-geologická fakulta VŠB-TUO se letos zapojí do iniciativy nazvané Evropský týden odborných dovedností a pomůže studentům druhých a třetích ročníků středních škol objevit svůj talent!

HGF v rámci této akce uspořádá workshop pro studenty, ve kterém se mimo jiné dozví, proč je odborné vzdělávání chytrou volbou. Workshop bude zaměřený na praktické ukázky toho, kde všude může student, který vystuduje techniku uplatnit svůj talent a uskuteční se v našem Planetáriu. Studenti naší univerzity jsou dlouhodobě podporováni v obohacení svých znalostí i zkušeností ze zahraničí. Součástí akce bude i rozšíření povědomí o bohaté nabídce programu ERASMUS+.

Evropský týden odborných dovedností je iniciativou Evropské komise a koná se již od roku 2015.

Vloženo: 14. 4. 2022
Kategorie:  Chystané akce