Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2020!

Přihlášky ke studiu U3V na Hornicko-geologické fakultě pro AR 2020/2021 již od června

Již od 1. června 2020, můžou zájemci o studium U3V na Hornicko-geologické fakultě podávat přihlášky ke studiu.

Otevírané studijní programy Univerzity 3. věku na Hornicko-geologické fakultě, VŠB-TUO pro akademický rok 2020/2021 jsou tradičně zaměřeny na studium přírodních věd s důrazem na geovědy a životní prostředí.

Přednášky budou posluchače seznamovat nejen se základními pojmy, ale také především s možnostmi využití a aplikací poznatků z těchto oborů v běžném životě a praxi.

Nabídka studijních programů U3V na Hornicko-geologické fakultě:

• Základy geologie
  • Aplikovaná geologie
  • Společnost a přírodní vědy
  • Společnost a geovědy

(podmínka absolvování 1. ročníku daného studijního programu)

• Společnost a geovědy
  • Svět geoinformaiky

Ke studiu se můžou uchazeči přihlásit pouze osobně v Geologickém pavilonu od 1. 6. 2020, od 9:00 hod.

Formulář přihlášky bude k dispozici v tištěné formě na Geologickém pavilonu od 1. 6 . 2020

Vloženo: 20. 5. 2020