Výzkum na téma komunikace písemnou formou v praxi

Alena Kašpárková, šéfredaktorka fakultního časopisu HGF VŠB-TUO, GeoScience engineering je zapojena v unikátním projektu, týkajícího se výuky kompetence psaní, kterého se účastní výzkumníci z celého světa.

Alena Kašpárková z Katedry environmentálního inženýrství HGF VŠB-TUO, se věnuje na univerzitě  podpoře akademického psaní a publikační činnosti a její výzkum se mimo jiné také zaměřuje na to, jak se učí absolventi naší univerzity psát v praxi. Spolu s kolegy z USA a Keni se s tímto tématem účastní mezinárodního a multi-institucionálního výzkumného projektu, který letos vyvrcholí mezinárodní konferencí na Elon University v USA.

Více si můžete přečíst v článku zde How Alumni Writers Define Writing Success and Negotiate Writing in the Workplace

Odkaz na konferenci, k tomuto výzkumu zde 2021 Conference on Engaged Learning

Vloženo: 27. 4. 2021