Naše univerzita má nově podepsáno Memorandum o porozumění s Universitou Buenos Aires.

Letos v květnu navštívil proděkan pro vědu, výzkum a zahraniční styky Ing. Václav Zubíček, Ph.D. spolu s prof. Ing. Vladimírem Slivkou, CSc., dr.h.c. Univerzitu Buenos Aires a obě strany se shodly na mimořádném potenciálu pro vzájemné propojení obou institucí.

A právě toto společné přesvědčení, že vzájemná spolupráce přispěje k rozvoji vědy a výzkumu a dává prostor pro budoucí partnerství, shodly se obě strany na vůli podepsat Memorandum o porozumění.Toto Memorandum je základním kamenem dalšího rozvoje vzájemné spolupráce.

Hornicko-geologická fakulta tak přidala mezi své zahraniční partnery dalšího prestižního člena.

Vloženo: 18. 8. 2022