Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2022!

Promoce Hornicko-geologické fakulty

24. 6. 2021 - 29. 6. 2021
  Městské divadlo Most, Aula VŠB -TUO
Promoce absolventů Hornicko-geologické fakulty se budou konat 24. 6. 2021 v Mostě a 28. - 29. 6. 2021 v Ostravě.

Termíny konání promocí:

24. 6. 2021    Most

• místo konání: Městské divadlo Most

28. 6. 2021    Ostrava - Navazující magisterské studium

• místo konání: Aula VŠB – Technická univerzita Ostrava

29. 6. 2021    Ostrava - Bakalářské studium

• místo konání: Aula VŠB – Technická univerzita Ostrava
  • studenti se dostaví nejpozději 45 minut před začátkem své promoce!!!

Rozpis promocí naleznete v příloze.

Promoce se budou konat za dodržení aktuálních mimořádných vládních opatření.

• Vstup do Auly pro absolventy a jejich rodinné příslušníky bude pouze přes hlavní vstup – vrátnici Auly, ostatní výstupy budou uzavřeny, výstup bude zajištěn východem směru ul. 17. listopadu.
  • Absolventi a příchozí hosté budou zkontrolováni, zda mají ochranný prostředek dýchacích cest podle mimořádných opatření.  V případě, že nebudou mít ochranný prostředek, budou si jej moci zakoupit v bufetu Auly. Dále se musí prokázat platným potvrzením a písemným čestným prohlášením, že splňují některou z podmínek pro vstup do budovy univerzity. Prohlášení odevzdají zástupcům fakulty, (popřípadě vypíše na místě). ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ (vsb.cz)
  • Absolventi budou bez talárů ve společenském oděvu.
  • Aktuální podmínky účasti na promocích spolu s přesným rozpisem promocí po programech/oborech jsou zveřejněny v uvedených přílohách.
  • Absolventi, kteří se z promoce omluvili (písemně na studijním oddělení), si po promocích vyzvednou diplom osobně na příslušném studijním oddělení po dohodě se studijním referentkou. tel: 596 995 575
  49.830799N; 18.162804E
Vloženo: 10. 6. 2021